O firmie

      Marmetal Sp z o.o. jest europejskim przedstawicielstwem amerykańskiej firmy Marmetal Industries, LLC która od 1965 roku jest zaangażowana w handel i dystrybucję wyrobów ze stopów metali nieżelaznych na rynkach obu Ameryk. Jesteśmy centrum serwisowym oferującym pełny zakres wyrobów dostępnych z naszego składu zlokalizowanego na przedmieściach Filadelfii w USA.

Oferujemy również konfekcjonowanie i obróbkę CNC półwyrobów z metali według wymagań i specyfikacji naszych klientów. Nasze wyroby dostarczamy do renomowanych firm branży zbrojeniowej, energetycznej i ciepłowniczej ze szczególnym uwzględnieniem produkcji wymienników ciepła, petrochemicznej, stoczniowej, lotniczej i budowlanej.

W USA i Kanadzie jesteśmy kwalifikowanym dostawca do firm takich jak: General Dynamics, BAE Systems, Northrop Grumman, Babcock Power, Johnson Controls, Alfa Laval jak również do średnich i małych producentów oraz podwykonawców działających we wszystkich w/w branżach. Nasz rygorystyczny system kontroli jakości zapewnia pełną identyfikację i śledzenie drogi produktu począwszy od pierwszego etapu produkcji (wytopu). Naszymi dostawcami są renomowane firmy metalurgiczne z całego świata.

W Polsce współpracujemy miedzy innymi z Walcownią Metali Nieżelaznych „Łabędy” S.A., Walcownią Metali „Dziedzice” S.A. i Grupą Kęty S.A. Wszyscy nasi dostawcy są regularnie audytowani celem zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas wyrobów. Marmetal Sp. z o.o. jest również autoryzowanym przedstawicielem amerykańskiej firmy Bunting Bearings, LLC z ponad 100-letnia tradycja w produkcji półwyrobów z brązu i łożysk ślizgowych.

Większość oferowanych przez nas materiałów znajduje się na składzie, dzięki czemu zapewniamy krótkie terminy realizacji, bez minimów produkcyjnych z wysyłką lotniczą lub morską do wszystkich krajów Europy. Duże zamówienia realizujemy wysyłając towar bezpośrednio z produkcji fabryk naszych kontrahentów.

Zapraszamy Państwa do współpracy,